Drumles in Arnhem e.o.

Arnhem 

Omgeving Broek/Presikhaaf; Martijn Peters, http://www.martijnpeters.com/drums/

Omgeving Velperweg; Only Drumming, Xander van Veelen,  www.onlydrumming.nl , 06 191 896 16

Omgeving Centrum/Lombok; Drumstudio Arnhem, Ramon Rambeaux, www.drumstudio-arnhem.nl , 06 508 20 566 

Centrum; Popschool Nederland, Thomas Calis en Jean Louis Beeren, https://www.popschool.nl/ , 045-5642092  

Omgeving Zuid; Drumschool, Jean Louis Beeren, https://www.drumschool-jlbeeren.nl/ , 06 201 588 82 

Omgeving Zuid; Beatseed, Marc Heinen, Ap Verhoeven, Amir Katevushnik, http://beatseed.eu/ 

Apeldoorn

Apeldoornse popschool;  Leonard Weijs, Nathanael Taekema, Mitchel van der Veen, Ronald van den Enk  http://apeldoornsepopschool.nl/ , 06 270 309 77 

Bocholt

Drumstudio Bocholt, Sascha Pöpping, www.drumstudiobocholt.de, 0949-(0)160 7300 806

Dieren

Drumles bij Wim, Wim van Hamersveld, http://www.drumlesbijwim.nl/ , 06 224 927 06 

Duiven

Drumschool Duiven, Chris van den Eijkel, www.drumschoolduiven.nl , 06 461 35 734

Doorn

Drumlespraktijk;  Hans-Peter de Zeeuw ; http://www.hanspeterdezeeuw.nl/home , 026 321 7457

Groenlo

Trommeltoko ;  Han Mali ,  www.trommeltoko.nl, 0630732582

Lent

Cleijne Studio ; matthieu cleijne, https://www.cleijnestudio.com/ , 06 422 52 446

Nijmegen

Drumlespraktijk;  Hans-Peter de Zeeuw ; http://www.hanspeterdezeeuw.nl/home , 026 321 7457

Popschool Nederland, Thomas Calis, Jean Louis Beeren, Dési Rovers, Wim van Hamersveld, Ronald Buiting, Martijn Fransen, Ivo Elfers, https://www.popschool.nl/ , 045-5642092  

 

Terborg

Drumschool Ivo Elfers, http://www.ivoelfers.nl/ , 06 239 364 61 

Velp

Beatseed, Marc Heinen, Ap Verhoeven, Amir Katevushnik, http://beatseed.eu/ 

Studio26, Marc Heinen, Eric Oexman, https://www.studio26.nl/cursussen/muziek/drums/ , 

Valkenheide

Bart van Schalm mobiele drumlessen, http://www.mobielemuziekles.nl/ , 06 173 785 68

Wageningen

Bart van Schalm mobiele drumlessen, http://www.mobielemuziekles.nl/ , 06 173 785 68

Popschool Nederland, Thomas Calis, Jean Louis Beeren, Dési Rovers,  Ronald Buiting, Martijn Fransen, Ivo Elfers, https://www.popschool.nl/ , 045-5642092  

 

 

Heb je ook een drumschool of geef je drumles in Gelderland, geef dit dan snel aan ons door en we zullen je vermelden